Naše reference

Ukázka části realizovaných prací...

Kompletní rekonstrukce bytu ul. Sokolovská - Libeň 

Majitelé si objednali kompletní rekonstrukci bytu. Rekonstrukce zahrnovala: přesun příček, položení nových podlah, nové omítky včetně výmalby, kompletní přestavbu koupelny včetně úprav rozvodů, obložení obklady, osazení nových obložkových zárubní a tapetování strukturální tapetou. V celém bytě byla kompletně vyměněna elektroinstalace a došlo k navýšení hodnoty hlavního jističe. Do bytu byly navrženy a dodány vestavěné skříně a kuchyňská linka. Rekonstrukce byla zakončena stěhováním do nového.


Kompletní rekonstrukce včetně změny dispozice ul. Vinohradská

Na jaře roku 2017 nás kontaktovali majitelé prostorného a světlého bytu 3+1. Byt byl v původním stavu vhodný ke kompletní rekonstrukci. Majitelům jsme vytvořili projekt tak, aby splňoval všechny jejich požadavky. Dispozice byla změněna na 4+kk a úpravami vznikla komora, další samostatná toaleta a dvě šatny. Při návrhu byly zpracovány i individuální návrhy nábytku, který byl dodán naší ověřenou subdodavatelskou firmou. Rekonstrukce zahrnovala bourání a výstavbu příček, pokládku nových laminátových a keramických podlah, srovnání omítek, nové rozvody vody, odpadů a elektřiny. Po ukončení stavebních prací následovala montáž na míru zhotoveného nábytku, prostorné kuchyně s ostrůvkem a všech skříní.


Kompletní rekonstrukce kuchyně Senovážné náměstí

Majitelé si u nás objednali kompletní rekonstrukci kuchyně v secesním domě v samém centru Prahy. Před započetím prací byly důkladně zakryty historické parkety které byly v závěru prací repasovány. Rekonstrukce zahrnovala přeložení všech rozvodů.  


Trojdům Měcholupy

Majitelé novostavby trojdomu v Praze Měcholupech využili našich služeb po dokončení hrubé stavby. Provedli jsme zde instalaci elektro rozvodů, domácího zabezpečovacího systému. Navrhli jsme zde kompletní oplocení včetně automatické posuvné brány. 


Kompletní rekonstrukce kuchyně  Praha 1 - Nové Město Rekonstrukce domu Úvaly u Prahy Renovace historických parket Praha 1 - Staré MěstoLaminátová podlaha StodůlkyRekonstrukce bytové elektroinstalace HloubětínÚprava prostor advokátní kanceláře - Karlín

Klienti si objednali úpravy prostor advokátní kanceláře před zahájením provozu. Úpravy zahrnovali posunutí elektro rozvodů, osazení nových sanitárních předmětů a přípravy pro vestavěný nábytek. Po dokončení úprav byly prostory generálně vyčištěny a byly vybaveny navrženým nábytkem. Nábytek byl zhotoven subdodavatelskou truhlářskou firmou dle individuálních představ klientů. Finální fází pak bylo stěhování klientů do nových prostor.


Kompletní obnova mezonetového bytu Janáčkovo nábřeží

V létě roku 2017 provedla naše společnost kompletní obnovu mezonetového bytu Na Janáčkově nábřeží v Praze 5. Rekonstrukce spočívala v dispozičních úpravách a snimi souvisejícím přizpůsobením rozvodů elektro, výměně podlah a doplnění SDK konstrukcí. Dále jsme provedli obnovu koupelen, byla dodána nová kuchyně, instalovány klimatizační jednotky a v celém bytě jsme samozřejmě provedli nové výmalby. Interier obývacího pokoje byl doplněn o rozměrný bio krb a do zvýšeného podlaží osazeno schodiště. Původní dřevěnou zimní zahradu nahradila otevřená terasa s výhledem na Petřín a Hradčany.


Stěhování